Ważne informacje

Bon Turystyczny

UWAGA!!

Szanowni Goście,

W związku z licznymi zapytaniami o funkcjonowanie naszego pensjonatu w obliczu panującego zagrożenia koronawirusem, informujemy, że nasz pensjonat jest czynny i na chwilę obecną nie przewidujemy żadnych przerw, ani odwoływania dokonanych rezerwacji. 
Międzyzdroje wydają się bardzo bezpieczne. Brak konieczności przemieszczania się środkami komunikacji miejskiej, bliskość morza, rozległe plaże i czyste powietrze, sprawiają, że jest tu znacznie bezpieczniej niż w gęsto zaludnionych aglomeracjach miejskich. Wiele osób podejmuje właśnie taką decyzję, chcąc spędzić najbliższe tygodnie z dala od miejskiego ścisku.
Dla bezpieczeństwa naszych Gości, wprowadziliśmy kilka zmian, m.in po każdym sprzątaniu pokoi, wszystkie dostępne tam powierzchnie są dezynfekowane. Niestety wydłuża to proces przygotowania pokoi, prosimy więc o zrozumienie, jednak bezpieczeństwo jest chyba tego warte.
Dla zmniejszelnia ilości osób, jednocześnie przebywających w jadalni, wydłużyliśmy czas podawania posiłków, oraz wprowadziliśmy podział na konkretne godziny.  Dzięki temu dodatkowo zmniejsza się konieczność bezpośrednich spotkań z innymi osobami. Stoliki, każdorazowo po użyciu, są myte i dezynfekowane, podobnie jak wszystkie powierzchnie z którymi Goście moga mieć kontakt.
Stosując podwyższone rygory higieny, jak i obserwując zdroworozsądkowe zachowania naszych Gości, możemy wspólnie czuć się tutaj bezpieczni.
Osoby, które zarezerwowały pobyt mogą spokojnie przyjechać, a mających ochotę na spędzienie czasu w Międzyzdrojach, serdecznie zapraszamy do dokonywania rezerwacji.

Zapraszamy.
Rezydencja 5 Dębów
12.02.2021r.

 

facebook
Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies) Dowiedź się więcej Zamknij