Atrakcje

Nie każdy hotel w Międzyzdrojech jest tak atrakcyjnie połozony jak nasz, a juz niewiele z nich posiada duży własny teren, gdzie można wypocząć bez konieczności oddalania się od swojego pokoju. Hotel blisko morza, zaledwie 180m od wejścia na plażę, jesteśmy przy drugim wejści na zachód od mola, a więc blisko centrum Międzyzdrojów, a jednocześnie w cichej części kurortu, gdzie nie ma nadmiernego ruchu samochodów, ani hałaśliwych straganów czy dyskotek! To idealne miejsce na wyjazd z dziećmi nad morze.

Mamy ogólno dostępny internet , własna restaurację oferującą domowe posiłki, drink bar. Obszerny teren wokół naszego ośrodka, ponad 3000m2, pozwala na przyjmowanie turystów zmotoryzowanych, oraz wczasowiczów chcących przyjechać do Międzyzdrojów ze swoimi czworonożnymi pupilami.

Do dyspozycji naszych gości jest wypożyczalnia sprzętu sportowego – rowery, rolki, kije do Nordic Walking, frisbee, speedminton, badminton, piłki itp.
Posiadamy miejsce na plenerowe biesiadowanie i grill, tu można urządzić piknik na powietrzu.

Dla najmłodszych plac zabaw z piaskownicą, drabinkami, zjeżdżalniami i huśtawkami oraz kącik dziecięcy z masą zabawek, klocków, gier, tablicą do rysowania i kinem familijnym.

facebook
Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies) Dowiedź się więcej Zamknij