Atrakcje

Nie każdy hotel w Międzyzdrojech jest tak atrakcyjnie połozony jak nasz, a juz niewiele z nich posiada duży własny teren, gdzie można wypocząć bez konieczności oddalania się od swojego pokoju. Hotel blisko plaży, a co ważniejsze, blisko wejścia na plażę, bo około 190m od wejścia "G". Jesteśmy przy drugim wejści na zachód od mola, a więc blisko centrum, promenady, a jednocześnie w cichej części kurortu, gdzie nie ma hałaśliwych całonocnych knajp, sklepów, straganów czy dyskotek, ani też nadmiernego ruchu samochodów, gdyż ulica przy nas jest jednokierunkowa. To idealne miejsce na wyjazd z dziećmi.

Mamy ogólno dostępny internet , własna restaurację oferującą domowe posiłki. Obszerny teren wokół naszego ośrodka, liczy ponad 3000m2, pozwala na przyjmowanie turystów zmotoryzowanych, oraz wczasowiczów chcących przyjechać do Międzyzdrojów ze swoimi czworonożnymi pupilami.

Na terenie mamy zewnętrzny stół do ping ponga, można u nas wypożyczyć rowery.
Posiadamy miejsce na plenerowe biesiadowanie i grill, tu można urządzić piknik na powietrzu.

Dla najmłodszych plac zabaw z piaskownicą, drabinkami, zjeżdżalniami i huśtawkami oraz kącik dziecięcy przy jadalni, z masą zabawek, klocków, gier, tablicą do rysowania, oraz udostępniony 55 calowy telewizor, do wyświetlania własnych bajek i innych materiałów video.

facebook
Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies) Dowiedź się więcej Zamknij