Pokoje

Międzyzdroje i Rezydencja 5 Dębów zapraszają przez cały rok.
Rezydencja 5 Dębów oferuje wyjątkowy klimat i niepowtarzalny komfort wypoczynku. Do dyspozycji gości oddajemy nowocześnie urządzone, duże, 1, 2 i 3-osobowe pokoje z dużymi tarasowymi oknami, z balkonem (piętra) lub tarasem (parter), oraz dwa pokoje ekonomiczne - bez balkonu, cztero i pięcioosobowy. Pokoje mają własny węzeł sanitarny (łazienka z prysznicem), lodówkę, płaski 32 calowy telewizor oraz stały dostęp do internetu poprzez sieć Wi-Fi.  Do użytku gości przygotowane są zestawy białych ręczników z charakterystycznym logo 5 Dębów.

Pokoje z balkonami znajdują się w dwóch budynkach usytuowanych po stronie lewej (Bud.A) i prawej (Bud.B) - patrząc od wejścia na teren obiektu. Balkony i tarasy wychodza wprost w zieleń naszego wiekowego dębu imieniem "Wojtek"

Pokój jednoosobowy z balkonem/tarasem - duży (ok.20m2) pokój z łazienką, z balkonem, lodówką, płaskim 32" telewizorem, czajnikiem i ręcznikami. Łóżk pojedyncze (szer.90cm). Jest to standardowy pokój dwuosobowy (opis poniżej) przeznaczany do wykorzystania dla jednej osoby.
Pokoje znajdują się na parterze, I i II piętrze.

Pokój dwuosobowy z balkonem/tarasem - duży (ok.20m2) pokój z łazienką, z balkonem, lodówką, płaskim 32" telewizorem, czajnikiem i ręcznikami. Łóżka mogą być w wersji małżeńskiej (szer.180cm) lub dwóch łóżek pojedynczych (szer.90cm).
Pokoje znajdują się na parterze, I i II piętrze.

Pokój trzyosobowy z balkonem/tarasem - duży (ok.30m2) pokój z łazienką, z balkonem, lodówką, płaskim 32" telewizorem, czajnikiem i ręcznikami. Łóżka mogą być w wersji małżeńskiej (szer.180cm) + łóżko pojedyncze (szer.90cm) lub trzech łóżek pojedynczych (szer.90cm).
Pokoje znajdują się na I i II piętrze.

Pokoje ekonomiczne - bez balkonów znajdują się w budynku D, usytuowanym na wprost bramy wjazdowej w głębi posesji.

Pokój czteroosobowy - (ok.27m2) z łazienką, z lodówką, płaskim 32" telewizorem, czajnikiem i ręcznikami. Łóżka mogą być w wersji małżeńskiej (szer.180cm) + 2 łóżka pojedyncze (szer.90cm) lub czterech łóżek pojedynczych o szerokości 90cm.
Pokoje znajdują się na I piętrze.

Pokój pięcioosobowy - (ok.27m2) z łazienką, z lodówką, płaskim 32" telewizorem, czajnikiem i ręcznikami. Łóżka mogą być w wersji małżeńskiej (szer.180cm) + 1 łóżko pojedyncze (szer.90cm) + rozkładana dwuosobowa kanapa-amerykankaczterech łóżek pojedynczych o szerokości 90cm.
Pokoje znajdują się na I piętrze.

Umeblowanie pokoi stanowią:

  • szerokie łóżko małżeńskie (szerokość 180cm) lub jednoosobowe (szerokość 90cm)
  • fotel z możliwością rozłożenia, wtedy funkcjonuje jako dostawka o regularnym łóżka o wymiarach 80x200 cm (tylko pokoje z balkonem)
  • szafki nocne,
  • stolik z krzesłami,
  • biurko-toaletka z szafkami i lodówką,
  • pojemna szafa ubraniowa z wieszakami,
  • szafka z dużym lustrem,

Opcjonalnie:

  • dostawka – rozkładany fotel kanapowy lub klasyczna hotelowa dostawka z materacem grubości 10cm (do wyboru)
  • łóżeczko dziecięce z pościelą
  • wanienka do kąpieli dziecka

Zapraszamy Państwa do spędzenia wyjątkowych wczasów rodzinnych, pełnych atrakcji, przepełnionych ruchem i dobrym humorem.

Zachęcamy również do przyjazdów na weekendy i pobyty okolicznościowe, jak: Boże Narodzenie, Sylwester i Nowy Rok, Walentynki, Wielkanoc, majówkę, Boże Ciało, weekend czerwcowy i inne.

  

 

 

 

 

Pokój Dwuosobowy (2-os)Rezydencja 5 Dębów w Międzyzdrojach, pokój 2-osobowy - double person room.

 

https://www.facebook.com/5Debow/photos/

 

 

facebook
Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies) Dowiedź się więcej Zamknij