Gastronomia

      
  

Część gastronomiczną Rezydencji 5 Dębów stanowi przestronna i elegancko urządzona sala restauracyjna, w której goście mogą posilić się daniami kuchni domowej. Wszystko świeże, smaczne i przygotowywane na miejscu w naszej nowoczesnej kuchni, w której nasi kucharze starają się zadowolić wszystkie, nawet najbardziej wybredne podniebienia.

 

Od nas nikt nigdy nie wyjdzie głodny.

Urozmaicone śniadania w formie bufetu szwedzkiego są świetnym początkiem każdego dnia. Śniadania wydawane w godzinach 8:30-10:00. Świeże pieczywo, sery, wędliny, warzywa i owoce, oraz przetwory własne są stałym punktem programu. Oprócz dań zimnych, zawsze znajdzie się też coś na gorąco, tak dla „mięsożernych” jak i wegetarian. Kawa i herbata bez ograniczeń.

Obiadokolacje wydawane są o godzinie 17 - zupa I danie + II danie + kompot i woda mineralna + ciasto własnego wypieku + kawa, herbata (bez ograniczeń).

Obiady wydawane są w godzinach 13-15 - zupa I danie + II danie + kompot i woda mineralna.

Kolacja wydawana jest w godzinach 18-20. Podobnie jak przy śniadaniu, zimny bufet, oraz coś na gorąco, a do picia kawa i herbata.

W sali restauracyjnej organizowane są różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, bankiety, spotkania firmowe i integracyjne.

 

     

 

Na terenie Rezydencji znajduje się specjalnie przygotowane miejsce piknikowe, (ławeczki, stoły, grill, miejsce do zabawy) gdzie w sezonie letnim odbywaja się wieczorne biesiady. Jeśli pytasz gdzie można urządzić na powietrzu piknik w Międzyzdrojach, to właśnie tu!

 Miejsce do grillowania

facebook