Ważne informacje

 

UWAGA!!

Szanowni Goście,

W związku z licznymi zapytaniami o funkcjonowanie naszego pensjonatu w obliczu panującego zagrożenia koronawirusem, informujemy, że nasz pensjonat jest czynny i na chwilę obecną nie przewidujemy żadnych przerw, ani odwoływania dokonanych rezerwacji.
Międzyzdroje są bezpieczne. Niewielka ilość czynnych hoteli, a w związku z tym niewielka liczba gości i mieszkańców, brak konieczności przemieszczania się środkami komunikacji miejskiej i czyste powietrze, sprawiają, że jest tu znacznie bezpieczniej niż w gęsto zaludnionych aglomeracjach miejskich. Wiele osób podejmuje właśnie taką decyzję, chcąc spędzić najbliższe tygodnie z dala od miejskiego ścisku.
Nasz pensjonat jest na tą sytuację przygotowany. Dla podniesienia komfortu i bezpieczeństwa naszych gości, ograniczyliśmy o połowę dostępność pokoi, oraz wydłużyliśmy czas podawania posiłków. Dzięki temu dodatkowo zmniejsza się konieczność bezpośrednich spotkań z innymi osobami.
Osoby, które zarezerwowały pobyt mogą spokojnie przyjechać, a dla dodatkowych chętnych pozostaje nam jeszcze kilka wolnych pokoi.

Zapraszamy.
Rezydencja 5 Dębów
10.03.2020r.

facebook
Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies) Dowiedź się więcej Zamknij